Rīga, Jugla, Skrudalienas iela 6 Jugla

100m²

€216,000 (€2160/m²)
Area:100 m²
Land area:167 m²
Price/m²:€2160
Rooms:N/A

Location

Rīga, Jugla, Skrudalienas iela 6

Jugla

Price History

Description

Pēdējais dzīvoklis jaunajā projektā “Juglas Oāze”!Skrudalienas iela 6, Jugla, RīgaMājīga 100 m² divstāvu māja-dzīvoklis ar 167 m² zemes gabalu klusā, zaļā vidē. Projekts sastāv tikai no 4 mājām – neliela, draudzīga kopiena.Īpašuma priekšrocības:– 4 istabas, 3 guļamistabas, 2 sanmezgli– Augstvērtīga apdare: cēlkoka parkets, ozolkoka kāpnes, dizaina flīzes– Autostāvvieta zem nojumes + iespēja uzstādīt elektroauto lādētāju– Energoefektīva jaunbūve – 90% NĪN atlaide– Slēgta, zaļa teritorija ar bērnu laukumuLieliska atrašanās vieta:Blakus skolas, bērnudārzi, veikali un tikai 5 min. līdz IKEA.Sazinieties, lai vienotos par apskati!.