Jūrmala, Valteri, Slokas iela 75 Valteri

1700m²

€550,000 (€324/m²)
Area:1700 m²
Land area:1500 m²
Price/m²:€324
Rooms:N/A

Location

Jūrmala, Valteri, Slokas iela 75

Valteri

Price History

Description

INVESTĪCIJU OBJEKTS LIELUPES KRASTĀ – ATTĪSTĪBAS IESPĒJA JŪRMALĀAdrese: Slokas iela 75, JūrmalaApbūves platība: 1700 m²Stāvu skaits: 5Pieslēgumi: Centrālās pilsētas komunikācijasStatuss: Apbūves noteikumi saskaņoti ar Jūrmalas būvvaldiAPRAKSTS:Tiek piedāvāts ekskluzīvs investīciju objekts ar plašu attīstības potenciālu – īpašums atrodas pašā Lielupes krastā, nodrošinot unikālu atrašanās vietu Jūrmalā. Projekts paredz ēkas pārbūvi līdz 1700 m² un 5 stāvu apbūvi, piedāvājot iespēju izveidot premium klases apartamentus, viesnīcu vai citu augstas pievienotās vērtības objektu.PRIEKŠROCĪBAS:✔ Ekskluzīva lokācija – tieši pie Lielupes✔ Saskaņoti apbūves noteikumi✔ Pieslēgums visām pilsētas komunikācijām✔ Lielisks investīciju potenciāls attīstītājiemPlašāka informācija un detalizēta dokumentācija – sazinoties individuāli.? Zvaniet, lai uzzinātu vairāk!.