Rīga, Centrs, Blaumaņa iela 14 Centrs

2386m²

€3,390,000 (€1421/m²)
Area:2386 m²
Land area:1030 m²
Price/m²:€1421
Rooms:N/A

Location

Rīga, Centrs, Blaumaņa iela 14

Centrs

Price History

Description

Perspektīvs namīpašums galvaspilsētas sirdī, Blaumaņa ielas un Tērbatas ielas krustpunktā. Namīpašuma sastāvā ir trīs ēkas (4+1 stāvs - 2 gab. un 2+1 stāv - 1 gab. )Kopumā ir 32 dzīvokļi (2 un 3 istabu) un komerciālās telpās. Ēkas bēniņus un pagrabus arī ir iespējamās pārbūvēt par dzīvokļiem un komerciālām telpām. Divstāvu ēkas vietā (Tērbatas ielā) var uzcelt piecstāvu ēku. Īstermiņa īres līgumi.Stabila naudas plūsma. .