Property Details Mirdzas Ķempes iela 13

2 rooms · 54.3m² · Floor 2

€67,500 (€1243/m²)
Area:54.3 m²
Price/m²:€1243
Rooms:2
Floor:2

Location

Mirdzas Ķempes iela 13

Facilities

Garage
Garden

Price History

Description

Pārdodam kapitāli remontētu un mēbelētu dzīvokli Mirdzas Ķempes ielā.Dzīvokļa plānojums: izolēta viesistaba ar 6m lodžiju, izolēta guļamistaba ar 3m lodžiju, koridors, virtuve, tualete atsevišķi no vannasistabas.Dzīvoklis ir kapitāli remontēts, mainītas grīdas, santehnika, elektroinstalācija, logi, radiatori. Dzīvokli pārdodam ar visām attēlos redzamajām mēbelēm un sadzīves tehnikām.Māju apsaimnieko īpašnieku biedrība. Salīdzinoši zemi komunālie maksājumi - vasarā ap 45 eur/ mēnesī, ziemā - 140 eur/ mēnesī.Dzīvoklis ir mājas vidū, ļoti silts. Pie logiem ērti novietot automašīnu.Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim nokārtot hipotekāro kredītu īpāsuma iegādei.Zvaniet, lai vienotos par apskates laiku.Read more