Ilukstes 52, Purvciems Purvciems

4 rooms · 91m² · Floor 7/9 · panel

€135,000 (€1484/m²)
Area:91 m²
Price/m²:€1484
Rooms:4
Floor:7/9

Location

Ilukstes 52, Purvciems

Purvciems

Facilities

Loggia
Parking

Price History

Description

Īpašnieks pārdod četristabu dzīvokli 90, 5 m2 platībā, labā vietā Purvciemā. Labi attīstīta infrastruktūra, tuvumā veikali, skola un bērnudārzs pāri ielai. Viss ir sasniedzams kājām. Dzīvoklim ir stiklota 8 metru lodžija. Dzīvoklis ir oficiāli remontēts. Nomainītas stāvvadas. Apkopes uzņēmums: Pavadonis. Lai apskatīt - lūdzu, zvaniet vai rakstiet uz norādīto numuru. Maklerus lūdzu netraucēt. Владелец продает 4-комнатную, 90, 5 м2. квартиру в отличном месте в Пурвциемсе. Развитая инфраструктура рядом магазины, школа и детский сад через дорогу. Всё находится в пешей доступности. В квартире одна застекленная лоджия на 8м. Была сделана оффициальная перепланировка. Поменяны стояки. Обслуживающая компания: Pavadonis. Просмотр возможен по договоренности, звонить или писать на номер телефона. Посредников просьба не беспокоить.