Vaidavas 1, Purvciems Purvciems

2 rooms · 37m² · Floor 3/5 · panel

€42,000 (€1135/m²)
Area:37 m²
Price/m²:€1135
Rooms:2
Floor:3/5

Location

Vaidavas 1, Purvciems

Purvciems

Facilities

Balcony

Price History

Description

Продаётся двухкомнатная квартира в отличном месте - на границе Тейки и Пурвциемса. Не угловая. В квартире ремонт последний раз делался 20 лет назад. Квартира светлая и тёплая. Одна комната проходная, а другая изолированная. Pārdod divistabu dzīvokli lieliskā lokācijā - uz robežas starp Teiku un Purvciemu. Nav stūra dzīvoklis. Pēdējo reizi remonts dzīvoklī ir taisīts 20 gadus atpakaļ. Dzīvoklis gaišs un silts. Viena istaba ir caurstaigājamā, otrā izolēta.