Mores 15, Aplokciems Aplokciems

3 rooms · 67m² · Floor 1/3 · brick-panel

€137,500 (€2052/m²)
Area:67 m²
Price/m²:€2052
Rooms:3
Floor:1/3

Location

Mores 15, Aplokciems

Aplokciems

Facilities

Terrace

Price History

Description

3 istabas dzīvoklis ar terasi. Mores ielā 15 tiek piedāvāts pārdomāts un funkcionāls 2-istabu dzīvoklis ar plašu terasi jaunajā A+ energoefektivitātes projektā AlmaHome. Dzīvokļa cenā iekļauta iebūvēta virtuves mēbele ar sadzīves tehniku. Kopējā platība: 67 m² (t. sk. terase – 16 m²) Plānojums: Gaiša viesistaba apvienota ar virtuves zonu un izeju uz terasi 2 Guļamistabas Aprīkots sanitārais mezgls Funkcionāls un pārdomāts plānojums, kas nodrošina komfortablu ikdienas dzīvi un plašu ārtelpu atpūtai. Projekta priekšrocības: A+ klases energoefektivitāte Individuāli apkures, ūdens un elektrības skaitītāji Pilna, kvalitatīva iekšējā apdare Pilsētas komunikācijas Būvniecības statuss: Būvniecība uzsākta Ēka pilnībā uzbūvēta (3/3 stāvi) Nodošana ekspluatācijā – 2026. gada 3. ceturksnī Rezervācija jau uzsākta Teritorija: Slēgta, labiekārtota teritorija Videonovērošana Bērnu rotaļu laukums Zaļā zona atpūtai Ir iespēja papildus iegādāties autostāvvietu (ar elektroauto uzlādes iespēju) Ideāls dzīvoklis tiem, kas novērtē plašu terasi un funkcionālu plānojumu. 3 комнатная квартира с террасой. На улице Mores 15 предлагается продуманная и функциональная 3-комнатная квартира с террасой в новом энергоэффективном проекте класса A+ AlmaHome. В стоимость квартиры включена встроенная кухонная мебель с бытовой техникой. Общая площадь: 67.5 м² (в том числе терраса 16 м²) Планировка: Светлая гостиная, объединённая с кухонной зоной, с выходом на террасу 2 спальни Оборудованный санузел Функциональная и продуманная планировка обеспечивает комфортную повседневную жизнь и простор для отдыха на свежем воздухе. Преимущества проекта: Класс энергоэффективности A+ Индивидуальные счётчики отопления, воды и электроэнергии Полная качественная внутренняя отделка Городские коммуникации Статус строительства: Строительство начато Здание полностью построено (3/3 этажей) Ввод в эксплуатацию 3 квартал 2026 года Резервация уже открыта Территория: Закрытая благоустроенная территория Видеонаблюдение Детская площадка Зелёная зона для отдыха Есть возможность дополнительно приобрести парковочное место (с возможностью зарядки электромобиля) Идеальный вариант для тех, кто ценит просторную террасу и удобную планировку.