Miķelīšu 14, Ogre Ogre

3 rooms · 60m²

€135,000 (€2250/m²)
Area:60 m²
Land area:600 m²
Price/m²:€2250
Rooms:3
Floors:1

Location

Miķelīšu 14, Ogre

Description

Māja nodota ekspluatācijā 2024. gadā. Ēkai ir lentveida pamati, sienas no gāzbetona blokiem, metāla jumta segums ar siltinājumu. Ir pieejams 3 fāžu elektrības pieslēgums. Komunikācijas:bioloģi skā kanalizācija, apkure cietā kurināmā granulu katls. Plānojums: halle apvienota ar virtuvi, divas istabas, bēniņi. Māja tiek pārdota ar mēbelēm un sadzīves tehniku. Laba atrašanās vieta: līdz autobusa pieturai 5 minūtes, līdz Ogres upei un otrajam dambim 5 minūtes ar kājām. Lūgums zvanīt uz otro numuru. Дом сдан в эксплуатацию в 2024 году, задание имеет ленточный фундамент, стены из гозобетонных блоков, кровля- металлические листы с утеплением, имеется 3-фазное электроснобжение. Биологическая канализация, отопление - твердотоплевный котел на гранулах. Планировка холл, объединенный с кухней и две комнаты. Есть чердак. Продается с мебелью и техникой. До автобуса 5 минут. До реки Огре, где находится 2 дамба 5 минут пешком. Просьба звонить на второй номер. City/civil parish: Ogre City, district: Ogre and reg.