Property Details Tukuma iela 24

4 rooms · 77.3m² · Floor 1

€40,000 (€517/m²)
Area:77.3 m²
Price/m²:€517
Rooms:4
Floor:1

Location

Tukuma iela 24

Description

Pārdodu 4 istabu dzīvokli Jaunbūves mikrorajona aktīvajā daļā. Dzīvoklis atrodas deviņstāvu daudzdzīvokļu mājas 1. stāvā, 467. sērija. Kopējā dzīvokļa platība 77,3 kv.m., ir 2 lodžijas. Dzīvoklis bez remonta, vienkāršā stāvoklī. 3 istabas izolētas, 1 caurstaigājama, sanitārais mezgls atsevišķs, 2 savā starpā apvienotas lodžijas. Nomainītas kanalizācijas caurules, nomainīts 1 apkures radiators, ielikti 2 PVC logi. Labiekārtota iekšpagalma teritorija: ieklāts jauns asfalts, ierīkota autostāvvieta un bērnu rotaļu laukums. Dažu minūšu gājiena attālumā visa mikrorajona infrastruktūra: skolas, bērnudārzi, medicīnas iestādes, tirdzniecības centrs Ģimenes centrs, LIDL, RIMI, MAXIMA u.c. Blakus tramvaja un autobusa pieturas.Read more