Meldru 28, Vecmilgravis Vecmilgravis

1 rooms · 28m² · Floor 4/5 · panel

€25,200 (€900/m²)
Area:28 m²
Price/m²:€900
Rooms:1
Floor:4/5

Location

Meldru 28, Vecmilgravis

Vecmilgravis

Price History

Description

Pārdodu gaišu un saulainu 1-istabas dzīvokli ar mēbelēm , 4.stāvā, mājas vidū . Nomainīti logi. Dzīvoklis bez eiroremonta , bet normālā stāvoklī-var uzreiz dzīvot . Zemi komunālie maksājumi -apsaimnieko DzĪk “ Ziemeļblāzma”. Līdz autobusa pieturai 5 min, blakus vairāki veikali, tirgus. Продаю светлую 1-комнатную квартиру с мебелью, на солнечной стороне, 4 этаж, в середине дома. Поменяны окна. Квартира без евроремонта, но в нормальном состоянии-можно сразу жить. Низкие коммунальные платежи-дом обслуживает кооператив Ziemeļblāzma . До автобусной остановки 5 минут, рядом много магазинов, рынок.