Stariņkalns, Stīveri, Allažu pag. Stīveri, Allažu pag.

4 rooms · 200m²

€138,000 (€690/m²)
Area:200 m²
Land area:1.23 m²
Price/m²:€690
Rooms:4
Floors:2

Description

Pārdod lauku māju ar zemi, 7 km no Siguldas, 1.stāva platība 73 kvm, terase pie mājas 18 kv. m. , otrā stāva izbūve 70 kvm, jauns jumts, ir pirts un kūts, augļu dārzs, daudz koku, ceriņi, jasmīni, māja ir uzreiz apdzīvojama. Zeme sadalīta 2 zemes gabalos. Bez starpniekiem. City/civil parish: Allažu pag. City, district: Riga district Township: Stīveri