Area:62 m²
Price/m²:€298
Rooms:3
Floor:2/3
Location
Brīvības 1, Dagda
Dagda
Facilities
Parking
Price History
Description
Продаю 3х комнатную квартиру City, district: Kraslava and reg. City/civil parish: Dagda
Brīvības 1, Dagda Dagda
3 rooms 62m² 2/3 brick-panel
€18,500
Area:62 m²
Price/m²:€298
Rooms:3
Floor:2/3
Location
Brīvības 1, Dagda
Dagda
Facilities
Parking
Price History
Description