Pārupes pārupes 11, Ropaži, Ropažu nov. Ropaži, Ropažu nov.

5 rooms · 401m²

€120,000 (€299/m²)
Area:401 m²
Land area:3000 m²
Price/m²:€299
Rooms:5
Floors:3

Location

Pārupes pārupes 11, Ropaži, Ropažu nov.

Ropaži, Ropažu nov.

Facilities

Central heating
Garage
Near the river

Price History

Description

Pārdošanā dzīvojamā mājas jaunbūve, kas ir būvēta pēc individuāla projekta no kvalitatīviem guļbaļķiem ar niedru jumtu un dabīgo laukakmeņu mūra pamatiem. Īpašums atrodas Ropažos. Šī māja ir būvēta no dabīgiem materiāliem un individuālais projekts nodrošina īpašumam unikālu raksturu. Nepieciešams pabeigt mājas būvniecību, bet tas piedāvā lielisku iespēju pielāgot māju savām individuālajām vēlmēm. For sale: A residential house built according to an individual project using high-quality logs with a thatched roof and natural fieldstone foundation. The property is located in Ropaži. This house is constructed from natural materials, and the individual project gives the property a unique character. The completion of construction is required, offering an excellent opportunity to tailor the house to individual preferences. City/civil parish: Ropažu nov. City, district: Riga district Township: Ropaži