2 Ziemeļu 17, Vārzas, Skultes pag. Vārzas, Skultes pag.

3 rooms · 60m²

€65,000 (€1083/m²)
Area:60 m²
Land area:600 m²
Price/m²:€1083
Rooms:3
Floors:2

Location

2 Ziemeļu 17, Vārzas, Skultes pag.

Description

Pārdod koptu dārza īpašumu ar dzīvojamo māju un pirti Pārdošanā 600 m² zemesgabals ar labiekārtotu teritoriju un vairākām ēkām ērtai atpūtai un dzīvošanai. Uz zemesgabala atrodas divstāvu dzīvojamā māja ar kopējo platību 60 m²: 1. stāvā – virtuve, priekšnams, kāpnes un 2 istabas; 2. stāvā – plaša istaba. Māja ir siltināta, uzlikts jauns jumts un uzstādīti PVC logi. Pievilkta trīsfāžu elektrība. Ir karsts ūdens (boilers) Ir krāsns-kamīns un ugunsdrošības signalizācija. Centralizētais ūdens pieslēgums pieejams no maija līdz oktobrim. Teritorijā atrodas arī pirts ēka: tualete; dušas telpa (boilers); pirts; otrajā stāvā – dzīvojamā istaba 14, 5 m² platībā. Papildus: lapene atpūtai; saimniecības ēka dārza inventāra glabāšanai. Klusa un mājīga vieta ģimenes atpūtai. Sīkāka informācija pa tālruni. Lūgums nekustamā īpašuma aģentiem netraucēt. Продаётся ухоженный дачный участок с жилым домом и баней Продаётся участок площадью 600 м² с благоустроенной территорией и несколькими постройками для комфортного отдыха и проживания. На участке расположен двухэтажный жилой дом площадью 60 м²: 1 этаж кухня, прихожая, лестница и 2 комнаты; 2 этаж просторная комната. Дом утеплён, установлена новая крыша и PVC окна. Подключено трёхфазное электричество. Горячая вода в доме и бане. (2 бойлера) Имеется печь-камин и пожарная сигнализация. Централизованное водоснабжение доступно с мая по октябрь. Также на территории находится баня: туалет; душевая; парилка; на втором этаже жилая комната площадью 14, 5 м². Дополнительно: беседка для отдыха; хозяйственная постройка для хранения садового инвентаря. Тихое и уютное место для отдыха всей семьи. Более подробная информация по телефону. Просьба, маклерам – не беспокоить. City/civil parish: Skultes pag. City, district: Limbadzi and reg. Township: Vārzas