Property Details Dunikas iela 25 44

2 rooms · 56.4m² · Floor 5

€51,000 (€904/m²)
Area:56.4 m²
Price/m²:€904
Rooms:2
Floor:5

Location

Dunikas iela 25 44

Facilities

Garage
Storage

Price History

Description

Pārdodam plašu, gaišu 2 istabu dzīvokli ar halli un skatu uz ezeru Liepājā, Dunikas ielā 25.Dzīvokļa plānojums: halle, 2 izolētas istabas, virtuve, tualete atsevišķi no vannas istabas, noliktavas telpa, 2 plaši balkoni.Nav stūra dzīvoklis, PVC logi, apkure ar individuāliem skaitītājiem (alokatoriem).Zemi komunālie maksājumi.Māju apsaimnieko sava īpašnieku biedrība.Pie mājas iespējams novietot savu automašīnu.Plaša un sakopta kāpņutelpa.Blakus visa nepieciešamā infrastruktūra.Dzīvoklim nav parādu.Nepieciešamības gadījumā palīdzam nokārtot hipotekāro kredītu īpašuma iegādei.Zvaniet, lai vienotos par dzīvokļa apskati.Read more