Property Details Ganību iela 89/91

2 rooms · 34.7m² · Floor 1

€21,500 (€620/m²)
Area:34.7 m²
Price/m²:€620
Rooms:2
Floor:1

Location

Ganību iela 89/91

Facilities

Garage
Garden

Price History

Description

Pārdodam 2 istabu dzīvokli Liepājā, Ganību ielā 89/91. Dzīvokļa plānojums – virtuves zona apvienota ar vannasistabu, viena izolēta istaba un viena caurstaigājama istaba.Visi logi vērsti uz sētas pusi.Dzīvoklī ir malkas apkure ar apkures katlu. Siltais ūdens ziemā tiek uzsildīts, kurinot katlu un izmantojot atsevišķu boileri, savukārt vasaras periodā iespējams izmantot elektrisko boileri.Dzīvoklī ir čuguna radiatori, nomainītas ieejas durvis un logi, kā arī daļēji atjaunota grīda. Sētā pieejami šķūnīši malkas un citu mantu glabāšanai.Mājai ir renovētas gala sienas un divas ieejas. Māju apsaimnieko Liepājas Namu Apsaimniekotājs. Zemi komunālo pakalpojumu rēķini.Sakopta un slēdzama sēta, pieejams arī savs mazdārziņš. Blakus mājai iespējams novietot automašīnu. Dzīvoklis ir bez parādiem un apgrūtinājumiem.Īpašumu iespējams iegādāties arī, izmantojot mazo mājokļu kredītu.Zvaniet, lai vienotos par īpašuma apskates laiku!Read more