Ata 5, Centre Centre

7 rooms · 320m²

€155,000 (€484/m²)
Area:320 m²
Land area:239 m²
Price/m²:€484
Rooms:7
Floors:2

Location

Ata 5, Centre

Description

Namīpašums ar 8% atdevi un skatu uz parku Plānojums: Divas ēkas - galvenās kopējā platība ir 175m2, otra ēka (saimniecības ēka) ir 144m2 Pašlaik ir viens, stabils nomnieks Zeme daļēji īpašumā, mēnesī nomas maksa ir 70EUR Stāvvieta tieši pie mājas Lieliska lokācija - tieši pie Grīziņkalna parka, blakus ir veikali, skolas, sporta laukumi, sabiedriskā transporta pietura Perfekts objekts - gan dzīvošanai, gan komercdarbībām, gan kā investīcija. Жилая недвижимость с доходностью 8% и видом на парк Планировка Два здания - основное здание имеет общую площадь 175м2, второе здание (флигель) имеет площадь 144м2 В настоящее время один стабильный арендатор Земля находится в частичной собственности, ежемесячная арендная плата составляет 70EUR Парковка прямо перед домом Отличное расположение - рядом с парком Гризинькалнс, недалеко магазины, школы, спортивные площадки, остановка общественного транспорта Идеальный объект - для жизни, бизнеса или инвестиций. Residential property with 8% return and park view Planning Two buildings - the main building has a total area of 175m2, the second building (outbuilding) has 144m2 Currently has one stable tenant Land is partly owned, monthly rent is 70EUR Parking space directly in front of the house Excellent location - right next to Grīziņkalns Park, nearby shops, schools, sports grounds, public transport stop Perfect object - for living, business or investment.