Sarkandaugavas 5, Sarkandaugava Sarkandaugava

1 rooms · 41m² · Floor 5/5 · brick-panel

€35,000 (€854/m²)
Area:41 m²
Price/m²:€854
Rooms:1
Floor:5/5

Location

Sarkandaugavas 5, Sarkandaugava

Sarkandaugava

Facilities

Balcony

Price History

Description

Pārdod plašu 1-istabas dzīvokli specprojekta mājā vienā no ērtākajām un pieprasītākajām Sarkandaugavas vietām – blakus tramvajs, veikali, skolas un Dauderu parks. Lieliska sabiedriskā transporta pieejamība, līdz Rīgas centram tikai 10–15 minūtes. Ideāla vieta gan dzīvošanai, gan investīcijai. Dzīvokļa kopējā platība – 40, 8 m²: dzīvojamā istaba – 17, 1 m² virtuve – 8, 5 m² priekšnams – 5, 9 m² apvienots sanmezgls ar vannu – 5, 1 m² balkons – 4, 2 m² griestu augstums – 2, 53 m Logi vērsti uz klusu iekšpagalmu un saulaino pusi. Pie mājas atrodas bērnu rotaļu laukums un policijas iecirknis, kas apkārtni padara mierīgāku un drošāku arī vakaros. Par īpašumu: + Zeme īpašumā + Slēdzama kāpņu telpa, domofons, video novērošana + Centrālā apkure, pilsētas ūdens un kanalizācija, gāzes apgāde + Dzīvoklī nav nesošo sienu, tāpēc to ir viegli pārplānot + 2025. gadā nomainītas stāvvadu komunikācijas + Dzīvokli apsaimnieko Berga Nami + Komunālie maksājumi: vasarā ap 65 EUR, ziemā ap 118 EUR Pilns juridisks atbalsts līdz pat atslēgu nodošanai jaunajiem īpašniekiem. Plašākai informācijai droši zvaniet vai piesakieties apskates laikam. Продаётся просторная 1-комнатная квартира в доме спецпроекта в одном из самых удобных и востребованных районов Саркандаугавы – рядом трамвай, магазины, школы и парк Даудеру. Отличная доступность общественного транспорта, до центра Риги всего 10–15 минут. Идеальное место как для проживания, так и для инвестиций. Общая площадь квартиры – 40, 8 м²: жилая комната – 17, 1 м² кухня – 8, 5 м² прихожая – 5, 9 м² совмещённый санузел с ванной – 5, 1 м² балкон – 4, 2 м² высота потолков – 2, 53 м Окна выходят в тихий внутренний двор и на солнечную сторону. У дома находится детская площадка и отделение полиции, что делает район более спокойным и безопасным даже в вечернее время. Об объекте: +Земля в собственности +Закрытый подъезд, домофон, видеонаблюдение +Центральное отопление, городские вода и канализация, газ +В квартире нет несущих стен – легко перепланировать под свои нужды +В 2025 году заменены стояковые коммуникации +Дом обслуживает Berga Nami +Коммунальные платежи: летом около 65 EUR, зимой около 118 EUR Полное юридическое сопровождение до передачи ключей новому владельцу. Для получения дополнительной информации звоните или записывайтесь на просмотр.