Rīga, Centrs, Zaubes iela Centrs

750m²

€920,000 (€1227/m²)
Area:750 m²
Land area:998 m²
Price/m²:€1227
Rooms:N/A

Location

Rīga, Centrs, Zaubes iela

Centrs

Price History

Description

Latvija, Centrs, Zaubes iela . Renovēta māja, dzīvokļu skaits ēkā 5 gab., dzīvokļus nepārdod atsevišķi, bet visu īpašumu kopā, labiekārtota apzaļumota teritorija, bruģēts piebraucamais ceļš, slēgts pagalms, iežogota teritorija, teritorijas iebrauktuves vārti aprīkoti ar automatizētu atvēršanās un aizvēršanās sistēmu, vieta vairākām automašīnām, balkons, lodžija, augšējais stāvs ar jumta terasi , logi vērsti mājas abās pusēs, gaisa ventilācijas sistēma, iespēja iebūvēt kamīnu, radiatori ar termoregulatoriem, gāzes apkure, iespēja pārplānot, baltā apdare, divos līmeņos, pārplānots, plastikāta stikla pakešu logi, koka stikla pakešu logi, izlīdzinātas sienas, jauna elektroinstalācija, mainīta kanalizācijas sistēma, sanitārais mezgls atsevišķs, signalizācija, iespēja izmantot kā biroja telpas, iespēja izmantot kā komercplatību, CITY REAL ESTATE ID - 436207