Rīga, Purvciems, Dzelzavas iela Purvciems

225m² · Floor 2/2

€170,000 (€756/m²)
Area:225 m²
Land area:1257 m²
Price/m²:€756
Rooms:N/A
Floor:2/2

Location

Rīga, Purvciems, Dzelzavas iela

Purvciems

Price History

Description

Latvija, Purvciems, Dzelzavas iela . Fasādes māja, ķieģeļu mūra sienas, ieeja no ielas, mājā pieslēgta 3 fāžu elektroenerģijas jauda, divstāvīgs, caurstaigājamas izolētas istabas, augstie griesti, plastikāta stikla pakešu logi, restaurēti, atjaunoti koka logi, izlīmētas tapetes, krāsotas sienas, lamināta parketa grīda, flīžu grīdas segums, divi sanitārie mezgli, vanna, tualete, iebūvēta virtuves iekārta, atbrīvo pēc nepieciešamības, zeme robežojas ar ielu, ir gāze, pilsētas kanalizācija, pilsētas ūdens, saimniecības ēkas 2 gab., reģistrēts zemesgrāmatā, par cenu iespējams vienoties, CITY REAL ESTATE ID - 429539