Krasta 23, Mērsrags, Mērsraga pag. Mērsrags, Mērsraga pag.

6 rooms · 130m²

€78,000 (€600/m²)
Area:130 m²
Land area:8000 m²
Price/m²:€600
Rooms:6
Floors:2

Location

Krasta 23, Mērsrags, Mērsraga pag.

Description

Pārdod īpašumu Mērsragā, klusā privātmāju rajonā. Māja ar zaļo zonu un piemājas mežu. Īpašumā augļu koku un ogu krūmu dārzs. Mājai ir divas atsevišķas ieejas, kas dod iespēju ēku pārveidot par diviem dzīvokļiem vai apvienot to kā plašu ģimenes māju, kā arī iespēja paplašināties izbūvējot otro stāvu. Saimniecības ēka. Divas ieejas - iespēja sadalīt māju divos dzīvokļos. Augļu dārzs, ogu krūmi, piemājas mežs. Elektrība pieejama. Ūdens no akas. Kanalizācija vietējā. City/civil parish: Mērsraga pag. City, district: Talsi and reg. Township: Mērsrags