Property Details Sparģeļu iela 10

4 rooms · 49.5m² · Floor 4

€24,900 (€503/m²)
Area:49.5 m²
Price/m²:€503
Rooms:4
Floor:4

Location

Sparģeļu iela 10

Facilities

Elevator
Garage
Garden
Gas

Price History

Description

City24.lv - Nekustamo īpašumu sludinājumu portāls- www.city24.lv- dzīvokļi, mājas, zemes, komercplatības, jaunie projekti, ziņas