Tabores 34, Daugavpils Daugavpils

5 rooms · 72m²

€38,000 (€528/m²)
Area:72 m²
Land area:6 m²
Price/m²:€528
Rooms:5
Floors:1

Location

Tabores 34, Daugavpils

Description

Продаём дом на Юдовке, в тихом и спокойном месте. Деревянный дом с кирпичной отделкой. Есть водопровод от колодца, можно подключиться к городским телекоммуникациям. Общая площадь - 72, 2 кв. м. Четыре комнаты, кухня, два коридора и подвал. Локальное центральное отопление, пластиковые окна. Сарай, гараж, баня, теплица, колодец. Земельный участок 597 кв. м. (6 соток) Pārdodam māju Judovkā, klusā un mierīgā vietā. Koka māja ar ķieģeļu apdari. Ir ūdensvads no akas, var pieslēgties pilsētas komunikācijām. Kopējā platība - 72, 2 kv. m. Četras istabas, virtuve, divi koridori un pagrabs. Vietējā centrāla apkure, plastikāta logi. Šķūnis, garāža, pirts, siltumnīca, aka. Zemes īpašumā 597 kv. m. (6 sotkas). City/civil parish: Daugavpils City, district: Daugavpils and reg.