Area:27 m²
Price/m²:€2963
Rooms:1
Floor:1
Location
Viļa Plūdoņa iela 4
Description
City24.lv - Nekustamo īpašumu sludinājumu portāls- www.city24.lv- dzīvokļi, mājas, zemes, komercplatības, jaunie projekti, ziņas
Viļa Plūdoņa iela 4 Āgenskalns
1 rooms 27m² Floor 1
€79,990
Area:27 m²
Price/m²:€2963
Rooms:1
Floor:1
Location
Viļa Plūdoņa iela 4