Smilšu iela 3, Baloži Baloži

2 rooms · 43m² · Floor 3/3 · brick

€70,000 (€1628/m²)
Area:43 m²
Price/m²:€1628
Rooms:2
Floor:3/3

Location

Smilšu iela 3, Baloži

Baloži

Price History

Description

Pārdodu 2 istabas dzīvokli + renovēta māja + zeme īpašumā + nomainīti logi + atbrīvots, nav apgrūtinājumu Droši zvaniet . Продаётся двух комнатная квартира + реновированный дом + земля в собственности + окна заменены + без долгов, без обременений Звоните . City, district: Riga district City/civil parish: Baloži