Blaumana 8, Centre Centre

3 rooms · 107m² · Floor 5/5 · stone

€259,000 (€2421/m²)
Area:107 m²
Price/m²:€2421
Rooms:3
Floor:5/5

Location

Blaumana 8, Centre

Centre

Price History

Description

Продается квартира в классическом стиле в Самом центре, радом с Гелереей "Рига". Фасадный дом, окна выходят на фасад, закрытый чистый подъезд. В квартире 2 спальни, гостинная, отдельная кухня, просторная ванная комната, газовое отопление. Pārdod dzīvokli sklasiskā stilā pašā Rīgas centrā, blakus "Galerīja Rīga". Fasādes māja, logi iziet uz fasādi, tīra slēgta kāpņu telpa. Dzīvklim ir 2 guļamistabas, viesistaba, atsevišķa virtuve, plaša vannas istaba, gāzes istaba. Labs investīciju objekts.